Bytový nábytek

Kuchyně

Kuchyň je nejkomplexnější částí vybavení vaší domácnosti, proto je potřeba jejímu plánování věnovat dostatek času tak, aby vyhovovala vašim potřebám a nárokům na její funkčnost.

V následující nabídce kuchyní naleznete pouhý zlomek toho, co jsme schopni nabídnout.
Návrh vaší kuchyně vám naši interiéroví designéři připraví zdarma, budou naslouchat vašim představám o ceně a nárokům nafunkčnost.
Máme pro Vás na výběr ušlechtilé dýhy, ale i dokonalá lamina stejně jako lakované povrchy ve vysokém lesku.
Odolné pracovní desky, dřezy, spotřebiče, obklady i osvětlení.

Nabídka kuchyní

aktuálně 46 typů

Rošty a matrace

Rošty a matrace jsou nedílnou součástí Vašeho zdravého spaní. Zdravotní matrace, matrace z líné pěny, matrace z paměťové pěny, matrace ze studené pěny, taštičkové matrace, pružinové matrace, lamelové rošty, polohovací rošty, luxusní elektrické rošty, stejně jako kontinentální postele box spring. Vaše zravé spaní a dokonalý odpočinek si můžete zajistit výběrem ve speciálním interiérovém studiu Nábytek Říha.

Nabídka rošty a matrace

aktuálně 75 typů

Postele a ložnice

Ložnice je místem které spojuje efektivní řešení úložných prostor s kvalitním odpočinkem.

Ložnice,  to je v první řadě kvalitní, krásná a pohodlná postel, postel s  úložným prostorem, kvalitní zdravotní matrace, polohovatelné rošty a ergonomicky tvarované polštáře a kvalitní přikrývky.
Ložnice jsou skříně, vestavěné skříně plné vychytávek a důmyslně řešeného úložného prostoru, komody, prádelníky, noční stolky, ale i koberce pro měkké vstávání.

Naše interiérové studio v Praze nabízí kompletní vybavení pro vaši vysněnou místost pro relaxaci.

Nabídka postelí a ložnic

aktuálně 179 položek

Obývací sestavy

Naše nabídka obývacích stěn obsahuje nepřeberné množství možností a kombinací.
Hledáte něco moderního, vzdušného, hravého ale zároveň i elegantního?
K výběru máte obývací sestavy samostatně stojící, stěny v podobě závěsných komponentů, nebo v kombinaci obou typů.
Můžete si vybrat nejen z předem navržených sestav, ale nabízíme vám možnost si vše sestavit s našimi designéry podle vlastních představ a přesně podle prostoru, který máte ve svém obývacím pokoji.
Na výběr jsou i různé kombinace barev a materiály, ze kterých mohou být jednotlivé díly sestavy obývací stěny složeny.
Rádi vám s výběrem poradíme!

Nabídka obývacích stěn

aktuálně 45 typů

Sedací soupravy a křesla

Sedací souprava je středobodem obývacího pokoje. Naší prioritou je nabízet hlavně kvalitu, kterou objevíte i v dalších kategoriích námi nabízeného sortimentu jako jsou například pohovky a křesla české a slovenské výroby. Významná část sedacích souprav v naší nabídce získala prestižní ocenění - značku Česká Kvalita - Nábytek. 

Můžete vybírat z nepřeberného množství prvků a vytvořit si tak sedací soupravu, která bude nejlépe vyhovovat potřebám vaší rodiny a bytovým dispozicím. Vybírat můžete z nekonečné nabídky potahových látek, kůží, alcantary, ale i carabu. Nevíte-li si rady, stačí se zeptat našich interiérových designérů - spolu pak vyberete a sestavíte nejideálnější sedací soupravu pro vaši domácnost.

Nabídka sedaček a křesel

aktuálně 93 typů

Doplňky

Bytové doplňky, svítidla, lampy, dekorační předměty, vázy, 3D tapety, ale i misky, hrnky, talířky, podnosy i prostírání dotvářejí Váš domov. Na trhu je obrovský výběr a není nutné abychom všichni bydleli s doplňky v jednom stylu.

Vyberte si jedinečné kousky z naší nabídky, buďte kreativní a Vaše úsilí bude korunováno dobrým pocitem a viditelným zlepšením Vašeho domova. Bytové doplňky zabydlí Váš byt a budou sloužit při každodenním používání.

Nabídka doplňků

aktuálně 27 položek

Předsíňové stěny

První, co vaši návštěvu uvítá ve vašem bytě je předsíň. Jedná se tedy o důležitý prostor vašeho bytu, který byste nejen z estetického hlediska neměli podceňovat. Řešení úložných prostrorů by mělo být efektivní a praktické.
Botníky, předsíňový nábytek, skříně, věšáky - umíme vymyslet to nejideálnější umístění - zeptejte se našich interiérových designérů jak elegantně vyřešit právě vaši předsíň. Navrhnout a vyrobit umíme i zcela atypické řešení dle vašich speciálních přání.

nabídka předsíňových stěn

aktuálně 9 typů

Stoly a židle

Jídelní židle a jídelní stůl se stávají středobodem setkání celé rodiny. Místem setkání s přáteli, kteří přišli na návštěvu, aby si popovídali a pojedli s Vámi to, co jste objednali, nebo pro ně osobně uvařili ve Vaší krásné kuchyni. Tváří v tvář u jídelního stolu, na pohodlných jídelních židlích se jí, probírají události uplynulého dne, snídá a rozdělují úkoly nového dne... Utopie ??? Ve chvatu jíte se zmáčknutým žaludkem u konferáku sedací soupravy. V letu snídáte a nebo to necháte až do práce.... asi ještě nemáte pohodlnou jídelní židli !? Nezbývá, než si ji vybrat a přijít si ji k nám vyzkoušet!  Židle Calligaris a mnoha dalších.  Kdo židli má, ten bydlí. 

Nabídka stolů a židlí

aktuálně 136 typů

Konferenční stolky

Konferenční stolky je vžitý název pro stolky k sedacím soupravám, pohovkám a křeslům. Konferenční stolek je místem pro věci, které potřebujete pro život strávený odpočinkem, četbou, díváním se na televizi. Jednoduché konferenční stolky, ale i ty rozkládací, zvedací, s úložným protorem, skleněné, dřevěné, kovové i ty, které se tváří jako by byly z betonu. Konferenční stolek na zakázku. Konferenční stolek, který bude korespondovat se stolem jídelním. Stačí si vybrat.

nabídka konferenčních stolků

aktuálně 41 typů

Návrhy a realizace

Ochutnávka naší práce v praxi pro naše zákazníky.Spolupráce s našimi interiérovými designéry vyřeší mnoho vašich otázek.

Návrhy a realizace

35 návrhů