Matrace a rošty

Matrace

Zdravotní matrace, matrace ze studené pěny, matrace z paměťové pěny, matrace z líné pěny, pružinové ,matrace taštičkové, stále žádanější box spring.

Matrace je nejdůležitějším vybavením Vaší ložnice. Dokonalý spánek, pohodlný spánek, zdravé spaní na matraci kterou si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky Nábytek Říha. Matrace ihned k dodání stejně jako na speciální objednávku, na zakázku, všechny si můžete vyzkoušet na našich prodejnách v Praze.

Nabídka matrací

aktuálně 42 typů

Rošty

Postelové rošty, zejména rošty lamelové, polohovací rošty a rošty na elektrický pohon, spolu se zdravotními matracemi, jsou prezentovány v naší exkluzivní nabídce ve specializovaném studiu Nábytek Říha v Praze.

Kvalitní rošt,  s možností nastavení konkrétní váhy jeho uživatele, nemusí být cenově náročný. Můžete se o kvalitách a příznivých cenách, včetně roštů na elektrický pohon přesvědčit osobně. Rošty mají standardní rozměr 90 x 200 cm, ale prakticky ve stejné ceně lze objednat i rošty s odlišnými mírami. Pevný, spolehlivý a nevrzající rošt je základem Vašeho zravého spánku.

Nabídka roštů

aktuálně 29 typů