Luxusní sedací soupravy Praha

0

Je pro vás kvalita a design na prvním místě? Dopřejte si luxus i při výběru sedací soupravy. Kupte si tu nejlepší sedací soupravu, která s vámi bude až po několik desítek let. Dopřejte si luxusní sedací soupravu právě od nás. Luxusní sedací soupravy nabízejí mnoho praktických vychytávek a možností, jak si je přizpůsobit přesně podle svých představ a požadavků. Nechte se okouzlit polohovatelnými soupravami, které oceníte zejména kvůli skvělému komfortu při sezení. Nastavte si sedací soupravy tak, aby se vám pohodlně sedělo i leželo. Přizpůsobte si jí pro chvíle relaxace, čtení a luštění časopisů, popíjení kávy nebo jen sledování televize. Vzácné chvíle odpočinku si užijete mnohem intenzivněji díky luxusní sedací soupravě.

Luxusní sedací soupravy z kůže

Z jakého materiálu si nechat zhotovit sedací soupravu? Kůže dodává sedacím soupravám luxusní vzhled, který se s lety nemění a sedací souprava tak vypadá i po letech skvěle. Je to dáno především materiálem a jeho snadnou údržbou. Luxusní sedací soupravy Praha z kůže si můžete bez obav pořídit i do velké rodiny s dětmi. Kožené sedací soupravy se skvěle hodí do velkých i malých pokojů. Díky jedinečnému designu se snadno doplňují s ostatním nábytkem a přitom vyniknou a stanou se dominantou celé místnosti. Dalším luxusním materiálem, který oceníte pro jeho skvělé vlastnosti je Alcantara. Jedná se o materiál, který vyniká nejen svou dlouhou odolností / měkkostí ale hlavně svou prodyšností. Proto se stal v posledních letech vyhledávaným a tolik žádaným. Pokud byste potřebovali s výběrem materiálu poradit neváhejte nás kontaktovat, náš tým proškolených interiérových designérů Vám vždy a rád poradí.

Luxusní sedací soupravy jako postel

Rádi plníte roli hostitele a není u vás nic neobvyklého, když přijede někdo z rodiny či přátel a stráví u vás noc? Ovšem poté nastává otázka, kam je uložit, když nechcete investovat do nové postele a matrace? Uložte je do luxusní sedací soupravy. Můžete mít dva v jednom. Přes týden bude sedací souprava pohodlně sloužit ke sledování televize, luštění křížovek a čtení knih a o víkendu se během pár minut změní v luxusní postel pro hosty. Buďte neustále připraveni.

NAŠE INTERIÉROVÁ STUDIA