KOŘAN - CODE

KOŘAN CODE

Cena za ks od 10 600 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Inspirací pro novou řadu kancelářského nábytku CODE byl čárový kód. Chtěli jsme vytvořit něco nového, inovativního a individuálního [více]

Inspirací pro novou řadu kancelářského nábytku CODE byl čárový kód. Chtěli jsme vytvořit něco nového, inovativního a individuálního k vybavení kancelářských prostor.  Nábytek je navržen v kombinaci laminovaných dřevotřískových desek o síle 18 mm a lesklých  akrylových desek. Řada CODE umožňuje velkou variabilitu použití, je možné vybavit  velkoplošné kanceláře i  manažerská pracoviště a je určena všem, kteří preferují individuální řešení. Řada CODE představuje netradiční  designové řešení  a odlišuje se od běžného typového kancelářského nábytku.

 Vyšší osoby uvítají například výškově stavitelné podnože u samostatně stojících stolů. Naším cílem při koncipování tohoto nábytku bylo skrytí kabeláže a proto jsme vytvořili samostatnou skříňku na počítač pod pracovní stůl. Subtilní stolovou desku jsme docílili použitím tloušťky laminované dřevotřísky o síle 18 mm.

Kontejnery  jsou vybaveny celokovovými zásuvkami s centrálním zamykáním.

 Naopak u bočnic skříní jsme použili tloušťku lesklého akrylátu o síle 36 mm. Podnože a zafrézované úchytky jsou standardně v barvě stříbrné (RAL 9006).

Každou skříň je možné rektifikovat čtyřmi patkami až do výše 20 mm s ohledem na nerovnosti podlah. Dostatečnou stabilitu skříní zajišťují pohledová záda z laminované dřevotřísky o síle 18 mm.

Všechny hrany korpusů a vnitřních polic jsou olepeny ABS hranou o síle 2 mm, dveře a zásvuky jsou olepeny ABS hranou nebo akrylovou hranou o síle 1 mm, vždy v barvě dekoru.

Uvedená cena za pracovní stůl 180cm CST 11

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 602 690 970

Nebo použijte kontaktní formulář