Kancelářský nábytek

Kancelářské židle a křesla

Záda Vás nemusejí  bolet !!!

Můžete vstávat od pracovního stolu odpočatí, aniž byste šli pět kroků v předklonu, než se narovnáte. Tím nejdůležitějším v kanceláři, hned po Vás, je kvalitní kancelářská židle, která bude, stejně jako kancelářské křeslo, pohodlná a při tom Vám zajistí dokonalou podporu Vašeho těla. Koncelářská židle na kolečkách, kterou si budete moci nastavit ve všech směrech a polohách. Kancelářské křeslo, které Vám dovolí se i zhoupnout a s rukama za hlavou se protáhnout.

Kancelářské židle i kancelářská křesla pro Vás vybíráme od spolehlivých výrobců. Jejich nejzajímavější a nejžádanější zástupce máme vystavené v našem specializovaném studiu Nábytek Říha v Praze. Přijďte si vybrat to nejvhodnější sezení pro Vás, vyzoušejte si, co Vám bude sedět. Poradíme Vám ve výběru i s vhodným nastavením Vaší nové kancelářské židle nebo křesla.

Nabídka kancelářských židlí a křesel

aktuálně 295 typů

Kancelářský nábytek

Kancelářský nábytek je souhrn veškerého vybavení pro dokonalou funkci a příjemné prostředí Vaší kanceláře.

Kancelářské židle i kancelářská křesla s možností výběru koleček, která jsou šetrná k přírodním materiálům tvořícím podlahové krytiny. Psací stoly různých rozměrů i tvarů s volbou materiálů vhodných pro běžná pracoviště, stejně jako exkluzivní a reprezentativní kanceláře vrcholného managementu. Kontejnery pevné i mobilní, skříně a skříňky, ze kterých Vám navrhneme a realizujeme kancelář podle Vašich představ a požadavků.

Na vlastní oči a s možností osobního výběru si můžete vybrat v expozici studia kancelářského nábytku Nábytek Říha v Praze. Naši specializovaní odborníci Vám zdarma vytvoří vizualizaci Vaší nové kanceláře, nebo doplní Vaši současnou.

nabídka kancelářského nábytku

aktuálně 73 typů

Doplňky

Vhodnými doplňky lze doladit interiár každé kanceláře tak, abyste se v ní cítili dobře a zcela vyhovovala Vašim požadavkům a potřebám.

Nabídka doplňků pro kancelářský nábytek

aktuálně 3 položek

Návrhy a realizace
návrhy a realizace

Nabídka 5 Návrhy a realizace