K9 - komoda

K9 masiv - komoda

Cena za ks od 45 900 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Komoda je vyrobena z masivu v kombinaci s kvalitním dýhovaným materiálem, který je tvarově stálý. Velkou výhodou je možnost výběru mezi soklem, [více]

Komoda je vyrobena z masivu v kombinaci s kvalitním dýhovaným materiálem, který je tvarově stálý. Velkou výhodou je možnost výběru mezi soklem, dřevěnými nebo kovovými nohami tak, aby výsledek ladil k dalšímu zařízení bytu. Celkový dojem je umocněn barevným mořením a precizní povrchovou úpravou. Vzájemnou kombinací dvířek a zásuvek, lze dosáhnout ideálního členění, které bude vyhovovat všem vašim nárokům.

Všechny masivní komody dodáváme, vedle standardního buku a dubu, i z exotické dřeviny OKOUME, která díky své zajímavé kresbě a vlastnostem dodává masivnímu nábytku neopakovatelnou atmosféru.


Okoumé je druh mahagonu, pocházejícího ze západní a střední Afriky, Gabonu, Rovníkové Guiney a Republiky Kongo. V této části světa je poměrně rozšířený. Používá se pro výrobu dýh a překližek. Masivní okoume se používá v nábytkářském průmyslu a pro stavbu lodí, zejména pro svou neopakovatelnou kresbu a dobré mechanické vlastnosti.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Položit dotaz

Specifikace

rozměry komody :

  • šířka 205cm, hloubka 46cm, výška 85cm