Marciana - kuchyňská linka

Marciana dýha wenge/lak - kuchyňská linka

Cena za bm od 25 000 Kč

Varianty Možno upravit na míru

Původ Česká republika

Popis
Lakované kuchyně se řadí k nejluxusnějšímu provedení a jsou stále více žádané. Designovou záležitostí je vysoký lesk povrchu dvířek, [více]

Lakované kuchyně se řadí k nejluxusnějšímu provedení a jsou stále více žádané. Designovou záležitostí je vysoký lesk povrchu dvířek, celá kuchyně působí exkluzivněji. Výhodami lakované kuchyně je neomezený výběr barev, moderní vzhled, snadnou čistitelnost, možnost oprav či oživení lesku laku, povrch je kvalitní a tvrdý. Laky jsou odolné vůči vlhkosti a poškození a hlavně šetrné k životnímu prostředí a hygienicky nezávadné.

Lakovaná kuchyňská dvířka se vyrábí z polotvrdé dřevovláknité desky (MDF), na kterou je nanášeno několik vrstev polyuretanového nebo epoxidového pigmentového laku dokončeného na vysoký lesk nebo mat.

Ideální interiér si žádá kuchyňskou sestavu propracovanou do detailů. Toho se Vám nabízí v kuchyni MARCIANA. Duralový profil jako úchytka přivádí celou sestavu k dokonalosti.

[méně]

POTŘEBUJETE PORADIT?

VOLEJTE 724 030 506

Nebo použijte kontaktní formulář

Nevíte jak správně naplánovat a vybrat kuchyň? >>

Položit dotaz

cena08.01.2014 10:04

Dobrý den, prosím o orientační cenu kuchyně v dýze wenge. Cena této sestavy? cena bez spotřebičů za běžný metr?

Dobrý den, cena kuchyně Marciana se pohybuje od 25.000,-/bm. Tuto cenu ovlivňuje však řada aspektů, jako vnitřní vybavení kuchyně, typ skříněk, typ pracovní desky apod. Pokud máte zájem o vytvoření přesnější cenové kalkulace, rádi Vám vypracujeme návrh kuchyně a představíme vzorky materiálů. Hezký den, Nábytek Říha.

Orientační cena sestavy Marciana02.03.2012 08:27

Dobry den, prosím o orientační cenu kuchyňské sestavy Marciana v provedení dýha Wenge/lak. Děkuji.

odpověď mailem.

Pracovní deska13.04.2010 08:52

Sdělte mi, prosím: - zda orientační cena sestavy zahrnuje pracovní desku a případně z jakého materiálu, - jaká je cena bm pracovní desky z lesklého bílého skla a stejného obkladového skla.

Dobrý den, orientační cena kuchyňské sestavy zahrnuje základní laminátovou pracovní desku. Zde se jedná o pracovní desku a obklad z umělého kamene Staron(100% akrylát). Cena za běžný metr je cca 7 000 Kč.

Specifikace

  • dveře mohou být dýhované nebo v barvách RAL lak mat/lesk
  • specifická úchytka z duralového profilu
  • novinkou jsou i dýhy exotických dřevin
  • velký výběr pracovních desek
  • korpus lamino tl. 1,8 cm s ABS hranou
  • možnost dýhovaných nebo lakovaných částí korpusu