Nábytek podle pokojů

Obývací Pokoje

Obývací pokoj je místem setkávání u jídelního stolu na pohodlných jídelních židlích celé Vaší rodiny. Obývací pokoj je pohodlná sedací souprava, spolu s polohovacím křeslem, ušákem a Vy nad novou knihou, nebo před televizní obrazovkou.

Obývací pokoj si dokonale zařídíte z naší rozsáklé nabídky a můžete na našich studiích obdivovat a vyzkoušet  pohodlné a rozkládací sedací soupravy s úložným prostorem, obývací sestavy z dýhy i z lamina, v kombinaci s vysokým leskem. Rozkládací křesla, jídelní stoly a židle, taburety, komody a mnoho doplňků pro radost. Pomůžeme Vám radou i nevšedními inspiracemi v showroomech Nábytek Říha.

Obývací pokoje

58

Jídelny

Jídelna může být samostatná místnost, stejně jako součást kuchyně, nebo obývacího pokoje. Jídelna je místem gurmánských zážitků, stejně jako všedních snídaní, večeří i nedělních a svátečních obědů.

Jídelnu obvykle tvoří masivní jídelní stůl, který může být i rozkládací, jídelní židle čalouněné, dřevěné i módně plastové. Na našich prodejnách v Praze si můžete prohlédnout a vyzkoušet stoly skleněné, dýhované i z lamina. Na výběr jsou rozmanité materiály i rozměry. Stůl Vám vyrobíme na zakázku, přesně podle představ Vašich i představ architektů. 

Jídelny

47

Ložnice

Ložnice je především postel. Postel z masivního dřeva, postel čalouněná, postel s úložným prostorem. Ložnice je ale také postel na zakázku a v ní matrace z líné pěny, studené pěny,matrace taštičková, matrace pružinová, matrace zdravotní položená na lamelový rošt s polohováním, na luxusní rošt elektrický.

Ložnice jsou vestavěné skříně na zakázku, skříně šatní i policové, noční stolky a prádelníky. Ložnice je je důležitým místem pro Váš pohodlný a dokonalý spánek. Luxusní ložnice na zakázku i cenově dostupné ložnice si můžete vybrat v prodejnách nábytek Říha v Praze.

Ložnice

139

Předsíně

Předsíň je místností náročnou na úložné prostory a odkládací plochy. Konzultujte rozvržení vybavení vaší předsíně s našimi interiérovými designéry tak, abyste co nejefektivněji využili daný prostor.

Předsíně

9

Kanceláře, pracovny

Čas strávený v kanceláři by měl být příjemným.
Zařiďte si svoje pracovní místo tak, aby tomu opravdu tak bylo.

Každá část vybavení vaší kanceláře je důležitá pro vaše zdraví. Vhodně zvolená pracovní židle, pracovní stůl nebo úložné prostory pro vaše dokumenty - vše hraje významný podíl na vaší náladě, práci a výkonu.

Kanceláře & pracovny

107

Kuchyně

Kuchyň je nejkomplexnější částí vybavení vaší domácnosti, proto je potřeba jejímu plánování věnovat dostatek času tak, aby vyhovovala vašim potřebám a nárokům na její funkčnost.

V následující nabídce naleznete pouhý zlomek toho, co jsme schopni nabídnout.
Každá kuchyňská linka je unikát.
Návrh vaší kuchyně vám naši interiéroví designéři připraví zdarma, budou naslouchat vašim představám o ceně a nárokům nafunkčnost.

Nabídka Kuchyně

Nabídka 13 Kuchyně