Novinky/Akce

Připravujeme nový web!

Připravujeme nový web!

01.11.2023

Naše rodinná firma Nábytek Říha funguje na trhu od roku 1991 a za uplynulých 32 let si vybudovala své místo na trhu. Svět designu a zároveň potřeby lidí se ovšem neustále vyvíjí a mění a my svými realizacemi reagujeme na aktuální trendy a především potřeby našich klientů a zákazníků. S tím je spojená i potřeba moderní prezentace naší firmy nejen na webu.

Proto jsme se rozhodli, pustit se do nového designu webových stránek, pro které jsme využili Kreativní vouchery a vybrali jsme si z celostátní Galerie kreativců ověřené profesionály, kteří nám cestu ke skvělému webu výrazně usnadní.

Co jsou Kreativní vouchery?

Kreativní voucher je finanční nástroj na podporu spolupráce malých a středních podniků a poskytovatelů kreativních služeb (kreativců). Externí služby kreativních profesionálů mohou pomoci inovovat služby, reagovat na požadavky trhu, podpořit konkurenceschopnost.

Kreativní vouchery vznikly jako dotační výzva v Oddělení kulturních a kreativních odvětví, které bylo v roce 2021 zřízeno Ministerstvem kultury ČR.

Grafický návrh nového webu www.nabytekriha.cz je financován Evropskou unií – NextGenerationEU v rámci programu Kreativní vouchery.

 

Odborné měření zad na showroomu ve dnech 3. a 4. listopadu 2023.

10.10.2023


Těm, kteří si chtějí vybrat ideální matraci, nabízíme možnost vyzkoušet metodu výběru vhodné matrace měřením dekou X-SENSOR.

Měření probíhá v showroomu Sokolovská 224, Praha 9 ve dnech 3. listopadu (10:00 - 19:00) a 4. listopadu (10:00 - 14:00) 2023.

Z tlakových sensorů, kterých je v dece 2 440, dostaneme přesnou "mapu" přenosu tlaku uživatele na matraci. Deka se sensory je připojená k počítači, kde jsou tyto údaje vyhodnocované a zobrazované i graficky různými barvami podle výšky působícího tlaku.

Nejdůležitějšími údaji jsou:

  • plocha podepření uživatele matrací,
  • nejvyšší tlak přenášený do matrace,
  • nejnižší tlak přenášený do matrace.

Rovnoměrněji rozložený tlak znamená lepší přizpůsobivost matrace.  Každý člověk je jedinečný i svou stavbou těla, tyto tlakové sensory přesně vyhodnotí a dosáhneme unikátního výsledku odpovídající přesně měřené osobě.  Absolvováním měření proto získáte jistotu, že vybraná matrace bude pro vás ta nejvhodnější. Měření bude provádět pracovník společnosti MATERASSO a rád vám zodpoví vaše otázky ohledně zdravého spánku.

sedací souprava SIESTA

sedací souprava SIESTA

22.10.2014

Novinkou v naší nabídce je rozkládací sedací souprava SIESTA. Tento model je díky snadnému rozkládání a robusní konstrukci vhodný ke každodennímu spaní. Více