VYRÁBĚJÍ PRO NÁS TI NEJLEPŠÍ A PROVĚŘENÍ VÝROBCI.

Pečlivě a neustále pro Vás hledáme a vybíráme naše dodavatele a výrobce nábytku z Čech i vybrané dodavatele z celé Evropy. Optimalizujeme nejlepší poměr kvality a ceny. Garantujeme Vám, že za své peníze dostanete nábytek, který splní Vaše nároky na kvalitu i současný desig. Spolehněte se na naše doporučení, které je podložené znalostí trhu a odbornými kvalitami těch, kteří Vás v našich studiích obsluhují. Naši lidé patří mezi nejlepší odborníky na trhu s nábytkem.

Calligaris

Calligaris

Italská koncepce interiéru, která uspokojí široké spektrum zákazníků s rozdílnými požadavky na styl interiéru.
Značka s historií sahající do roku 1924.
Značku Calligaris máme zastoupenou primárně v produktových řadách židlí a stolů.

Böhm

Böhm

Český výrobce se sídlem a výrobou v Jihlavě klade důraz na dokonalou funkčnost, pohodlné sezení a špičkový design.
Kvalita a precizní řemeslné provedení každého detailu je samozřejmostí. K výrobě jsou použity výhradně kvalitní, ekologicky a zdravotně nezávadné materiály. Široká kolekce sedacích souprav plně uspokojí jak zájemce o funkční a praktický čalouněný nábytek, tak i zákazníky, kteří preferují individuální provedení nebo nápaditý design nesoucí prvky luxusu.

EgoItaliano

EgoItaliano

Egoitaliano je moderní podnik střední velikosti v italské provincii Matera regionu Basilicata, v kterém stále nejdůležitější roli hraje ruční práce a řemeslná tradice čalounictví.
Díky tvůrčímu týmu návrhářů se zde tvoří sedací soupravy špičkového italského designu při zachování nadstandardního pohodlí.

Hobis

Hobis

Český výrobce dodávající nadčasové, atraktivní a přitom praktické a variabilní zařízení vaší kanceláře kvalitním českým kancelářským nábytkem.

Kořan

Kořan

Český výrobce nábytku s více jak 20 letou tradicí a schopností spolu s naší společností vycházet zákazníkovi vstříct v jeho atypických požadavcích.

LD seating

LD seating

Významná společnost vyrábějící kancelářský sedací nábytek v České republice .
Cílem firmy bylo vždy nabídnout a zaujmout zákazníka kvalitním a osobitým sezením.
Při vývoji nových výrobků je kladen důraz zejména na ergonomii, design, bezpečnost a kvalitu do posledního detailu.

Materasso - matrace & postele

Materasso - matrace & postele

Slovenský výrobce matrací je jedním z nejvýznamnějších výrobců matrací v Evropě.
Produkuje více než 100 000 matrací ročně v různých variacích včetně systémů Boxspring. Značka se pyšní certifikáty kvality, včetně Souhlasu hlavního hygienika SR s používáním názvu „ Zdravotní pružinová matrace“.
Více o výrobci se dozvíte zde.

Piršč

Piršč

Seznamte se s ikonou českého designu, Mgr. Danielem Pirščem.
V každém kousku ručně dělaného porcelánu pro vás zanechal část své duše a výjimečného talentu. Nepřehlédnutelná inspirace pro sváteční i všední dny.

V naší nabídce objevíte primárně 3D tapety, které vám dovolí povolit uzdu své fantazie – kombinovat tvary tapet a vytvořit jakýkoliv obraz na vaší stěně, přesně tak jak si přejete a představujete právě vy sami.

Polstrin - český čalouněný nábytek

Polstrin - český čalouněný nábytek

Český výrobce čalouněného nábytku s tradicí od roku 1957. Značka se do současnosti drží řemeslných tradic, které neustále kultivuje. Své tradice kombinuje s možnostmi současných technologií a důsledně dohlíží na kvalitu používaných materiálů v každé fázi výroby.

Ponsel

Ponsel

Německá firma PONSEL patří k nejznámnějším německým výrobcům čalouněného nábytku. Je rodinnou firmou s více jak osmdesátiletou tradicí výroby sedacích souprav, která je plně realizována v Německu, městě Weidhausen.
Z portfolia této značky nabízíme primárně moderní design sedacích souprav v látce i kůži, s možností výběru více prvků u každého modelu dle vašeho přání.

PROFIm

PROFIm

Přední výrobce na trhu s kancelářskými židlemi v Evropě. Již více než 20 let vytváří výrobky odpovídající nejvyšším standardům z hlediska ergonomie, kvality a designu.

TON

TON

Česká značka vyrábějící sedací ohýbaný nábytek již od roku 1861.
Výroba navazuje na tradice a nadčasový design. I dnešnímu světu  značka hrdě ukazuje výrobní procesy staré více než 150 let, spolu s kvalitou která ji charakterizuje.
100% řízení kvality všech procesů
Výrobky z produkce TON procházejí kontrolou kvality na každém stupni výroby a podstupují specifické testy na pevnost a životnost. Díky tomu je na vše poskytnuta pětiletá záruka na soudržnost konstrukce.